Jak do nas trafić?
Znajdziesz nas na Youtube
Login
Hasło

Hikvision DS-2CD2012-I

Kupuj tylko u profesjonalistów!!! - Kamery IP sprzedajemy od 2005r.
Masz problem z wyborem - zadzwoń 52 511-88-33 - pomożemy!
Dodaj do obserwowanych oraz informuj o zmianie ceny lub dostępności »
ID produktu: 51081
Symbol: DS-2CD2012-I
Dostępność: Produkt wycofany ze sprzedaży
Gwarancja: 3 lata
Ocena: Ocena: 5,0/5Ocena: 5,0/5Ocena: 5,0/5Ocena: 5,0/5Ocena: 5,0/5 5.00/5 - 1 opinia
Hikvision DS-2CD2012-I w leasing
Hikvision DS-2CD2012-I demo
Hikvision DS-2CD2012-I wycofany ze sprzedaży
Podziel się: Poinformuj o Hikvision DS-2CD2012-I Wydrukuj stronę produktu Hikvision DS-2CD2012-I
  • Opis szczegółowy
  • Produkty powiązane
  • Opinie
  • Kup w zestawie
  • Do pobrania
  • Zapytaj nas

Powiązane artykuły:

Hikvision Live-Guard - klasyfikacja obiektów z funkcjonalnością systemu alarmowego
Data dodania: 2022-06-06

Hikvision AcuSense to popularna grupa produktów oferująca analizę obrazu opartą o sztuczną inteligencję. Live-Guard to specyficzne produkty oferujące opcje uzbrajania i rozbrajania powiadamiania dla funkcji powiązanych analizy obrazu.

Głośnik IP - sieciowe wsparcie audio dla systemu CCTV
Data dodania: 2022-03-02

Głośniki IP to jeden z wielu elementów o który rozbudować można system monitoringu. Tradycyjne głośniki przemysłowe wymagają połączenia bezpośrednio z kamerą czy rejestratorem za pomocą dedykowanego okablowania. Rozwiązanie jakim jest głośnik IP rozwiązuje problem dedykowanego okablowania - głośnik może zostać wpięty do sieci ...

Luxriot - wydajny i funkcjonalny VMS nowej generacji
Data dodania: 2022-02-15

System telewizji dozorowej to nie tylko kamery czy rejestratory, to przede wszystkim oprogramowanie, które umożliwia pracę z systemem. W zależności od oprogramowania, system jest postrzegany jako bardziej lub mniej responsywny i funkcjonalny. Planując system CCTV należy zwrócić uwagę zarówno na hardware jak i software. Dla chcących więcej od ...

Hikvision solar - ekologiczny system dozoru wizyjnego
Data dodania: 2021-11-18

Hikvision solar to zestawy kamer i paneli solarnych przeznaczonych do monitorowania miejsc w których nie ma dostępu do zasilania i sieci. Ekologiczne i kompaktowe rozwiązanie systemu telewizji dozorowej.

Hikvision - aktualizacja oprogramowania (aktualizacja firmware)
Data dodania: 2021-06-30

Urządzenia sieciowe takie jak kamery IP, rejestratory NVR pracują w oparciu o oprogramowanie systemowe podobnie jak komputery. Oprogramowanie należy regularnie aktualizować aby zachować urządzenie w dobrej kondycji

Hikvision ImmerVision - kamery fisheye nowej generacji
Data dodania: 2021-06-30

Kamery wyposażone w obiektyw typu rybie oko tzw. fisheye są często stosowane w miejscach, gdzie ważnym aspektem jest ograniczenie liczby kamer, tj. hole, poczekalnie lub w miejscach monitorowanych pod względem marketingowym, np. sklepy/galerie. Jak każda grupa kamer, również kamery typu fisheye są rozwijane, dzięki czemu oferują jeszcze więcej.

Malowanie kamer - personalizacja produktu
Data dodania: 2021-01-28

Wybierając system monitoringu, użytkownicy oprócz funkcjonalności sprzętu zwracają uwagę również na kwestie estetyczne - wygląd, a także kolor obudowy kamer. Wielu producentów oferuje okrojone wersje kolorystyczne kamer - białe lub czarne. Nie tracąc gwarancji można dowolnie spersonalizować kamerę według potrzeb.

Hikvision LPR/ANPR - konfiguracja oraz montaż kamery
Data dodania: 2021-01-16

LPR lub ANPR to jedne z dedykowanych grup kamer, które skupiają się wokół konkretnej funkcji - rozpoznawania tablic rejestracyjnych aut. System oparty o kamery LPR/ANPR może być prosty i składać się jedynie z jednej kamery, może być to też część większego systemu parkingowego.

Hikvision ProConnect - zintegrowane zarządzanie różnymi systemami Hikvision
Data dodania: 2020-09-15

Platforma Hikvision ProConnect umożliwia zdalne zarządzanie różnymi systemami Hikvision z każdego miejsca na świecie. Oparte o chmurę rozwiązanie jest wysoce bezpieczne oraz profesjonalne - przeznaczone dla administratorów oraz instalatorów systemów bezpieczeństwa Hikvision.

Hikvision - bezdotykowy terminal do pomiaru temperatury ciała człowieka
Data dodania: 2020-05-18

Wykorzystanie kamer termowizyjnych stało się coraz bardzie popularne i obecnie stanowi osobny dział tych urządzeń. Hikvision oprócz standardowych już kamer wykorzystuje termografię także w urządzeniach z działu kontroli dostępu takich jak terminale.

Hikvision App Store - aplikacje mobilne Hikvision
Data dodania: 2020-04-30

Użytkownicy systemów monitoringu coraz chętniej sięgają po urządzenia mobilne aby zarządzać systemem lub przeszukiwać nagrany materiał. Urządzenia mobilne również świetnie sprawdzają się jeżeli chodzi o obsługę systemów wideodomofonowych.

Strumieniowanie RTMP z kamery Hikvision do YouTube (Hikvision RTMP)
Data dodania: 2020-04-03

Odtwarzacz transmisji YouTube można osadzić na stronie www oraz portalu społecznościowym co rozwiązuje problem z kompatybilnością odtwarzacza i różnych systemów operacyjnych. Obsługa RTMP w kamerach IP Hikvision umożliwia bezpośrednie strumieniowanie, wystarczy dostęp do Internetu.

Hikvision Axiom - konwergentny system alarmowy Hikvision
Data dodania: 2019-02-25

Przy teraźniejszym rozwoju technologii pojawia się coraz więcej rozwiązań między innymi z zakresu security. Do tej pory obecne były systemy alarmowe oraz systemy telewizji przemysłowej, które można było ze sobą integrować. Obecnie powstają już konwergentne systemy tworzone przez globalnych producentów z zakresu security.

Konfigurator CCTV - stwórz system monitoringu idealny dla Ciebie
Data dodania: 2019-01-28

Dział systemów dozoru wizyjnego to obecnie bardzo rozbudowana branża. Wiele technologii, wiele Producentów, wiele możliwości. Jak w tym wszystkim wybrać coś dla siebie? skrojone idealnie na miarę własnych potrzeb i możliwości ? postaramy się w tym pomóc

Reset hasła w Hikvision
Data dodania: 2018-12-05

Zgubione hasło do rejestratora bądź kamery to zmora instalatorów modyfikujących system CCTV. Zdarza się to także użytkownikom systemu, często uniemożliwiając pracę ze sprzętem.

Rozpoznawanie i porównywanie twarzy w systemach CCTV IP
Data dodania: 2018-10-08

Rozpoznawanie twarzy w systemach monitoringu to coraz większy trend w nowoczesnych instalacjach dozoru wizyjnego. Jest to technologia oparta o sztuczną inteligencję.

Systemy depozytowe
Data dodania: 2018-06-06

Systemy depozytowe to połączenie znanych i stosowanych skrzynek, szyn na klucze oraz nowatorskiej technologii sieciowej. Takie urządzenia znacznie ułatwiają kontrolowanie kluczy do biur w budynkach administracyjnych i nie tylko czy też kluczy do floty aut służbowych.

Skaner podwozia (kamera)
Data dodania: 2018-02-23

Hikvision wprowadza do swojego portfolio w pełni autonomiczny i przenośny system skanowania podwozia, który pozwala w łatwy i szybki sposób sprawdzić podwozie pojazdu. W zestawie znajduje się kamera do odczytu tablicy rejestracyjnej.

Kamera podwodna
Data dodania: 2018-02-23

Firma Hikvision swoje bogate portfolio poszerza o specjalistyczne podwodne kamery IP, nadające się do zastosowania w basenach i stawach oraz do monitorowania stanu śluz, czy filtrów. Dzięki technologii „full-color defog” umożliwiają uzyskanie wyraźnego obrazu bez efektu mętnej wody!

Kamera termowizyjna Hikvision
Data dodania: 2018-02-22

Kamery termowizyjne są coraz częściej wykorzystywane w zaawansowanych systemach monitoringu. Technologia termowizyjna nie ma sobie równych w miejscach gdzie istnieją niskiej jakości warunki obserwacji związane z przykładowo mgłą.

Streaming obrad sesji rady miejskiej, rady gminnej
Data dodania: 2018-02-13

Wychodząc naprzeciw wymaganiom dotyczącym transmisji z obrad Rady miejskiej/gminnej pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę z zakresu sprzętu oraz oprogramowania do transmisji z Sesji Rady/Komisji Rady.

Hikvision NVR 4.0
Data dodania: 2017-11-08

Przyjazny interfejs dla użytkowników rejestratorów sieciowych IP Hikvision - NVR 4.0

Hikvision H.265+
Data dodania: 2017-02-22

Obecnie kamery IP wyposażone są w przetworniki generujące obrazy bardzo dużych rozdzielczości, co wiąże się z faktem szybkiego zajmowania miejsca na dyskach twardych rejestratorów lub serwerów. Obraz z kamer skonfigurowanej na ustawieniach średniej jakości obrazu, w mgnieniu oka chłonie gigabajty alokowanych do zapisu danych. Rozwiązaniem tego ...

Hikvision Verification Code
Data dodania: 2017-02-14

Hikvision Verification Code to unikalny dla każdego urządzenia kod pozwalający na przyłączenie go do platformy - Hik-Connect.

Heat Map Hikvision, mapa ciepła Hikvision
Data dodania: 2017-01-24

Mapa ciepła (Heat Map) to świetne narzędzie marketingowe, funkcja ta idealnie sprawdza się w sklepach oraz marketach. Dzięki niej można poznać zachowania oraz skłonności klientów.

Hikvision Darkfighter Lite - kamery dedykowane do pracy w miejscach o słabym oświetleniu
Data dodania: 2016-12-23

W ciemności wszystkie kolory blakną, by się przed tym ustrzec musisz być pewny, że wybierasz sprzęt, który poradzi sobie w każdej sytuacji. Na przykładzie monitoringu miejskiego - kamera obserwująca ściąnę na której są graffiti zazwyczaj widzi jedynie kontury malowidła lub własnie wybkałe kolory. Kamery Hikvision Darkfighter Lite ...

Hik-connect następca HiDDNS
Data dodania: 2016-12-21

W związku z wzrastającą liczbą zarejestrowanych urządzeń w HiDDNS oraz ogromnym zainteresowaniem naszą usługą, a także ograniczeniami spowodowanymi przez tradycyjną architekturę serwera Hik-online, wymagana jest nowa uaktualniona platforma o zwiększonej wydajności w celu zapewnienia lepszej jakości obsługi.

Telewizja przemysłowa CCTV - słowniczek pojęć
Data dodania: 2016-10-20

Telewizja przemysłowa to coraz częściej wybierany sposób zabezpieczania mienia. Możliwości jakie się z tym wiążą są naprawdę duże, a to co obecnie oferują systemy dozoru wizyjnego jest w praktyce bardzo przydatne

People counting w kamerach Hikvision
Data dodania: 2016-10-17

Obecnie monitoring IP oferuje użytkownikowi nie tylko samą możliwość monitorowania oraz archiwizacji materiału. Kamery IP stają się coraz bardziej inteligentne dzięki dodatkowym funkcjom , a cały system to idealne rozwiązanie w kwestii bezpieczeństwa oraz marketingu.

Gold Dealer Hikvision - certyfikowany dostawca Hikvision
Data dodania: 2016-10-14

Informujemy, iż firma Inter-Comp.Pl została Złotym Dealerem rozwiązań Hikvision. Kupuj produkty Hikvision od sprawdzonych dostawców!

Hikvision POS (Point Of Sale)
Data dodania: 2016-09-20

Point Of Sale czyli materiały, urządzenia, systemy wspierające sprzedaż jest bardzo rozwijane także w technologiach sieciowych - kasy fiskalne z możliwością podłączenia do sieci komputerowej, systemy monitoringu sieciowego wspierające wyszukiwanie transakcji, produktów - możliwości te znacznie ułatwiają pracę oraz zwiększają ...

Hikvision SADP - aktywacja urządzeń, resetowanie haseł
Data dodania: 2016-06-16

Po podłączeniu do sieci LAN kamer, rejestratorów marki Hikvision wymagają one aktywacji. Można aktywować je poprzez przeglądarkę www lecz gdy w sieci są wpięte przynajmniej dwie kamery mają one ten sam adres IP co ewidentnie powoduje konflikt adresów.

Hikvision iVMS-4200
Data dodania: 2016-06-16

Posiadając system monitoringu opartego o kamery oraz rejestratory IP potrzeba także oprogramowania, które umożliwi proste, intuicyjne zarządzanie wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca.

Hikvision SDK
Data dodania: 2016-06-13

Zaawansowane projekty związane z systemem monitoringu często wymagają dobrania odpowiedniego oprogramowania czy też urządzeń co nie zawsze idzie w parze z dobrą ceną czy też jakością samych urządzeń.

Konfiguracja HiDDNS
Data dodania: 2016-04-11

Kamery IP umożliwiają ogromne ilości funkcjonalności oraz zastosowań. Główną cechą tej dziedziny monitoringu jest możliwość przesyłania obrazu oraz dźwięku poprzez internet w dowolne miejsce na świecie.

Hikvision firmware, Hikvision oprogramowanie iVMS 4200
Data dodania: 2015-10-13

Oprogramowanie firmy Hikvision, najnowsze firmware-y do produktów firmy Hikvision

Kamera Pieczyska - widok na Zalew Koronowski
Data dodania: 2014-07-16

Widok z kamery IP zainstalowanej nad Zalewem Koronowskim - Pieczyska

Podłączenie i konfiguracja kamer IP
Data dodania: 2014-03-25

Podstawowy film instruktażowy pokazujący w jaki sposób podłączyć kamerę IP do switcha wraz z zasilaniem PoE. W filmie również informację na temat podstawowej konfiguracji adresacji IP kamer oraz sposób dodanie kamer do rejestratora NVR firmy Koukaam.

Kamera Koronowo - widok na Plac Zwycięstwa
Data dodania: 2012-09-29

Widok z kamery IP zainstalowanej na Ratuszu Miejskim - Plac Zwyciestwa

ONVIF
Data dodania: 2012-09-13

ONVIF (Open Network Video Interface Forum) to forum branżowe otwarte dla wszystkich firm, które chciałyby uczestniczyć w pracach nad standaryzacją komunikacji pomiędzy urządzeniami wykorzystywanymi w systemach monitoringu wizyjnego opartymi na protokole IP.

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.
W przeglądarce interenetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Klauzula informacyjna RODO - pobierz.

Ok, rozumiem
Produkty, ktore warto kupić Ukryj
Hikvision DS-2CD7546G0-IZHS(8-32mm)
Produkt dostępny
6 119,25 zł
Dahua IPC-HFW1230S-0280B
Produkt dostępny w ciągu 14 dni
552,27 zł
Live Chat